پیکاپ ویزا و پاسپورت ارزان و سریع – ویزاتک

منظور از پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت چیست؟

Pick up در لغت به معنای برداشتن می باشد ،Pick up visa معنی برداشتن و انتقال دادن ویزا را می دهد.اما منظور ما از پیکاپ ویزا در ایران به این معنا می باشد : از آنجائیکه کشورهای آمریکا،انگلیس،کانادا و هر کشوری که در ایران سفارت فعال ندارند،لذا مسافران جهت اخذ ویزا باید به یکی از مراکزی که توسط این کشورها معرفی شده اند مراجعه نمایند،پس از طی مراحل مختلف دریافت ویزا از آنجائیکه در بیشتر موارد سفارت ویزا را همان زمان مراجعه در پاسپورت درج نمی نماید و به زمان دیگری موکول میکند مسافران جهت صرفه جوئی در هزینه و زمان سفر دریافت ویزا را به آژانس های مسافرتی که در این زمینه تخصص دارند واگذار می نمایند.

تصویری از بنر پیکاپ ویزاهنگامی که پاسخ درخواست ویزا، از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید، فرد موظف است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید. بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌های زمانی و یا صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ  ویزا از سفر مجدد به کشور ثالث و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند.به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ای قانونی پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه ای بسیار کم و ظرف مدتی بسیار کوتاه، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید.

خدمات پیکاپ ویزا در وهله اول به این معنی‌ست که متقاضی ویزا، شخصی را به نمایندگی انتخاب می‌کند، فرم وکالت پیکاپ ویزای خود را تکمیل کرده و این شخص به جای او، مراحل اخذ ویزا را در کشوری دیگر پی‌گیری می‌کند و پاسپورت مهرشده را به شخص متقاضی برمی‌گرداند. منظور از پاسپورت مهرشده در جمله قبل، پاسپورتی‌ست که برچسب ویزا دارد و این بدان معنی‌ست که دیگر مشکلی برای پیاده‌شدن از هواپیما در خاک کشور مدنظر وجود نخواهد داشت!البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت بوده زیرا اساسا به همراه داشتن تعداد زیاد پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و می‌تواند مشکلاتی را متوجه صاحب گذرنامه نماید.

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا ، مدارک دیگری هم مورد نیاز هستند که باید به صورتی که مد نظر سفارت مورد نظر است، تکمیل شوند. البته نیازی به نگرانی در باب مدارک وجود ندارد؛ چرا که ما میتوانیم در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران باشیم. مدارک لازم برای پیکاپ ویزا به شرح زیر است:

  • اصل پاسپورت امضاء شده
  • برگۀ وکالت نامۀ امضا شده
  • پرینت ایمیل سفارت کانادا

البته بهتر است بدانید که این‌ مدارک عمومی هستند و برخی مدارک دیگر هم برای شهرهای خاص (مثلاً ابوظبی، آنکارا و یا ایروان) وجود دارند که کارشناسان با بررسی مدارک کلی شما، بهترین مسیر را برای پیکاپ ویزای‌تان انتخاب خواهند کرد و پس از آن از سایر مدارک هم مطلع خواهید شد.درست است که برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا ، گردشگران مجبور به قبول هزینه‌هایی هستند، اما این هزینه‌ها بسیار بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای واسط است. از این رو، بهتر است که گردشگران به استفاده از این خدمات عادت کنند و سفری راحت و بی‌دغدغه را تجربه کنند.

ما با داشتن پرسنل متخصص در زمینه وقت سفارت و پیکاپ ویزا ضمن افتخار از اینکه تمامی مسافرین محترم از خدمات شرکت کاملا رضایت داشته اند آماده ارائه خدمات پیکاپ ویزا و وقت سفارت برای مسافرین محترم می باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.