VFS GLOBAL و جزئیاتی در مورد آن – ویزاتک

با VFS GLOBAL بیشتر آشنا شوید

اگر چه به لطف اقتصاد رو به رشد ، فرهنگ جهانی شدن و قدرت گرفتن اینترنت سفر کردن تا حد بسیار زیادی برای شهروندان دنیا در دسترس تر شده ، اما بسیاری از کشور ها قوانین سفت و سختی برای دریافت ویزا وضع میکنند ، مثل دشواری کارهای اداری و پروسه های گیج کننده درخواست ویزا،بسیاری از کشورها برای کم کردن این مشکلات خدمات ویزایی ارائه میدهند . یکی از این سرویس دهندگان VFS GLOBAL است که به مردم دنیا کمک میکند تا ویزا دریافت کنند و به لطف شهرتش ، VFS GLOBAL سرویسی است که برای گردشگران معتبر است.پروسه درخواست برای ویزا را آسانتر میکند ، صحت اسناد را تایید میکند و درخواست ویزا را به مسئولین مرتبط ارسال میکند تا ویزا از طرف گردشگران دریافت شود .

از طرفی دیگر ، VFS GLOBALشرکتی است که با دولت های مشتری در اطراف دنیا مثل هند ، انگلیس و استرالیا شریک است تا پروسه ی دریافت ویزا و پاسپورت را مدیریت کند.در بسیاری از موقعیت ها ، گردشگران چاره ای ندارند جز اینکه درخواست ویزا توسط VFS GLOBAL را خودشان مدیریت کنند. برخلاف این حقیقت که VFS- Global شهرت اندکی دارد و حتی متهم به انحصاری کردن این صنعت شده است .

خدمات به مشتری

برای سرویس های ویزایی مهم است به سوالات سریع پاسخ دهند چون وظیفه آنها آسان کردن یک پروسه پیچیده است . عملکرد VFS در این زمینه بسیار عالی است.

کار آیی خدمات

بسیاری از گردشگران که برنامه تعطیلاتشان را از قبل میچینند ، ترجیح میدهند پولشان را توسط درخواست در سفارت مربوطه روی ویزا سرمایه گذاری کنند ، به همین دلیل سرویس های ویزایی باید برای گردشگرانی که در لحظات آخر ویزا میگیرند، کارآمد باشد .VFS GLOBAL شهرت خوبی در این زمینه دارد.

سهولت استفاده

خدمات ویزایی باید پروسه درخواست را آسانتر کند . چون بسیاری از گردشگران برای اجتناب از انجام کارهای اداری پیچیده که توسط سفارت ها و دپارتمان های مهاجرت تحمیل میشوند از آن ها استفاده میکنند.گردشگران اغلب مجبور میشوند برای روند اخذ ویزا با VFS- Global قرار ملاقات حضوری داشته باشند و متاسفانه روند این ملاقات اصلا راحت نیست.

1 نظر
  1. aram می گوید

    من گزرنامە عراقی دارم (پاسپورت) میخوام ویزای پرتغال را بگیرم در vfs global در دبی می خوام در اونجا بگیرم برای پاسپورت عراقی می شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.