تمام چیزهایی که در مورد ویزای فرودگاهی اکراین باید بدانید – ویزاتک

اطلاعاتی در مورد ویزای فرودگاهی اکراین

گاهی اوقات، پیدا کردن اطلاعات دقیق در فضای گسترده ای که ما آن را اینترنت می نامیم، می تواند سخت باشد. مردم دوست دارند داستان هایی را که فوق العاده مثبت و یا فوق العاده منفی هستند به اشتراک بگذارند اما پیدا کردن هر گونه دقت و بی طرفی واقعی می تواند دشوار باشد.وقتی که سعی میکنیم اطلاعات دقیق در مورد اخذ ویزای فرودگاهی اکراین پیدا کنیم،کمی سخت است.به همین منظور ما سعی کرده ایم تا اطلاعات مختصر در این زمینه را در این مطلب انتشار دهیم.در ادامه همراه ویزاتک باشید.

تصویری از فرودگاه اوکراین در ویزای فرودگاهی اکراینلطفا توجه داشته باشید که این اطلاعات در زمان خود درست است. تمام اقدامات منطقی برای به روزرسانی این اطلاعات انجام خواهد شد، اما این وبسایت، نویسندگان آن و مالک آن هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه مساله ای که در طول فرآیند درخواست ویزا رخ دهد ندارد. حتما با سفارت یا کنسولگری محلی خود در تماس بگیرید تا اطلاعات جدید و بروز دریافت کنید.اگر چه با کارشناسان ما نیز در هنگام اقدام برای ویزای فرودگاهی اکراین نیز میتوانید در تماس باشید تا اطلاعات به روز به شما ارائه دهیم.

VOA یا ویزای فرودگاهی اکراین،تنها به شهروندان کشورهای زیر تعلق می گیرد:

مطالب مرتبط

استرالیا، نیوزیلند، آنتیگوا و باربودا، باهاما، باربادوس، موریس، امارات متحده عربی، پالائو، السالوادور، سیشل، سنت کیتس و نوویس، ترینیداد و توباگو، ترکیه و چین.

شایان ذکر است که قوانین کمی متفاوت برای مسافران چین وجود دارد.برای همه مسافران به جز کسانی که از چین هستند، این ویزا تنها برای اهداف گردشگری اعطا می شود – و مستندات حمایتی (مانند رزرو تور و یا رزرو هتل) مورد نیاز است. با این حال، شهروندان چینی همچنین می توانند این ویزای کوتاه مدت را برای کسب و کار اخذ کنند و باید شواهدی از  دعوت یک سازمان دولتی یا موسسه دولتی ارائه دهند.

این نوع ویزا تنها برای ۱۵ روز معتبر است. گزارش هایی وجود دارد که این ویزا را می توان در بعضی از سفارتخانه ها در کیف(پایتخت اکراین) تمدید کرد،اما بهتر است که درمورد این موضوع تحقیق کنید،در واقع اسنادی برای این ادعا موجود نیست.در نتیجه،مسافرانی که قصد بازدید از اوکراین با VOA را دارند، بهتر است برای یک سفر ۱۵ روزه برنامه ریزی کنند.لازم به ذکر است که هزینه این نوع ویزا برای کشورهای ذکر شده،به غیر از چین،۲۰ دلار است ولی برای اتباع چینی،۱۰۰ دلار است.

موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.