تائید مدرک در سفارت سوئد

چطور میتوان وقت تائید مدرک در سفارت سوئد گرفت؟

این همیشه برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور سوئد را داشته اند سوال بوده که چطور می توان تائید مدرک در سفارت سوئد را انجام داد و نسبت به تعین وقت در سفارت سوئد اقدام کرد.ما در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی در این مورد ارائه دهیم تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید.در ادامه هراه ویزاتک باشید.

این پروسه بیشتر برای افرادی انجام می شود که قصد اقامت در این کشور را دارند.این روند از زمان اخذ وقت سفارت سوئد شروع می شود و قبل از درخواست وقت باید مدارک ترجمه شده باشد.تقریبا میتوان گفت از آنجایی که بیشتر کارهای وقت سفارت سوئد پرداختی دارد و باید با مستر کارت یا ویزاکارت انجام شود،افرادی که قصد اقامت دارند،در سایت سفارت سوئد،با زبان انگلیسی و المانی مواجه خواهند شد و یک پیچیدگی خاصی دارد که نیاز به داشتن تخصص برای انجام این کار خواهد بود.

به همین دلیل،پیشنهاد می دهیم برای انجام این موضوع و برای اخذ وقت تائید مدرک در سایت سفارت سوئد با ما در تماس باشید تا شما را به خوبی راهنمایی کنیم تا دچار اشتباه نشوید و زحمت های شما جهت انجام امور اقامتی با یک اشتباه کوچک که ممکن است هر لحظه رخ دهید،به باد نرود.

مدارک مورد نیاز

برای افرادی که جهت پیوست به همسر یا ازدواج قصد دارند مدارک خود را تائید کنند،داشتن مدارک زیر الزامی است :

 1. شناسنامه
 2. سند ازدواج
 3. ازدواج دوم طلاق نامه
 4. ازدواج اول گواهی تجرد

برای افرادی که جهت انجام امور تحصیلی یا دانشجویی قصد چنین کاری را دارند،داشتن مدارک زیر الزامی است :

 1. دیپلم
 2. لیسانس
 3. ریز نمرات
 4. فوق لیسانس
 5. پیش دانشگاهی

در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه،می توانید با ما در تماس باشید و یا با گذاشتن دیدگاه در همین صفحه،جواب سوال خود را کسب کنید.

موفق باشید.

2 نظرات
 1. زهرا سیاوشی می گوید

  من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و دانشجوی کارشناسی بیمه اموال هستم و یک سال دیگه درسم تمام می شود قصد اقامت سوئد را دارم که از طریق اقامت تحصیلی می خواستم کارشناسی یا کارشناسی ارشد را انجا بخوانم و اقامت دائم بگیرم و در حال حاضر ۴۱ سال دارم که ۸ سال هم مربی و مدیر اموزشگاه کامپیوتر خودم بودم . می خواستم راهنمایی بفرماید که چه طوری می توانم بروم و انجا چه رشته ای بهتر است بخوانم که بتوانم انجا مقیم شوم و کار کنم ؟ اگه مشاوره حضوری هم داشته باشید مشکلی ندارم برای مشاوره حضوری و محل زندگی ما تهران هست.

  1. Pouya می گوید

   درود و عرض ادب
   ما فقط در زمینه ویزای توریستی فعالیت داریم.
   موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.