چگونه می توان یک پیشنهاد کار در کانادا دریافت کرد؟

روش های یافتن پیشنهاد کار در کانادا

احتمالا شما هم به دنبال یک پیشنهاد کار در کانادا هستید تا از طریق آن بتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید.به همین منظور ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا اطلاعات لازم در مورد اینکه چطور میتوانید یک کار مناسب در کشور کانادا را پیدا کنید،ارائه کرده ایم.بعضی از معیارها، مانند داشتن تحصیلات قبلی یا تجربه کاری در کشور، می تواند به شما در پذیرفتن شرایط اقامت دائم کمک کند.در ادامه همراه ویزاتک باشید.

شرایط ارائه پیشنهاد کار در کانادا به عوامل زیر بستگی دارد :

  • گام ۱ – آیا شما یک شغل دارید که تقاضای بالا دارد؟
  • گام ۲ – آیا شما یک شبکه کار حرفه ای هستید؟
  • گام ۳ – آیا شرایط استخدام در سمت شما وجود دارد؟
  • گام ۴ آیا شما یک شهرت آنلاین عالی دارید؟

گام ۱ : آیا شما شغلی دارید که کشور کانادا به آن نیاز دارد؟

Young female professional at desk smiling

 داشتن یک شغل که تقاضای بالا در کشور دارد چیزی است که واقعا می تواند کمک کند تا مهاجرت شما موفقیت آمیز باشد.شغل هایی که کانادا به کارگران نیاز دارد، توسط بازارهای کار محلی پر نمی شود.اگر شما یکی از این مشاغل را دارد، کارفرمای شما باید به ترتیب یک سند به نام Labour Market Impact Assessment که نشان می دهد شغل شما توسط بازارهای کار محلی پر نمی شود،ارائه دهد.

لازم به ذکر است که استان و قلمرو های خاص،برنامه های ویزای خود را ارائه می دهند که برای مشاغل مورد نیاز آماده می شوند.به عنوان مثال، برنامه کارگران ماهر ساسکاچوان مستلزم آن است که متقاضیان خاصی را در زمینه مشاغل درخواست شده در این استان، مانند متخصصان زمین، روانپزشکان، تکنسین های پرتودرمانی و بسیاری دیگر، پردازش کند.

انتاریو همچنین دارای برنامه خاص خود برای مشاغل مورد نیاز است که به برنامه های کاربردی برای شغل هایی که استان به تقاضا می پردازد کمک می کند. این کار تحت برنامه نامزدی استان انتاریو است که می تواند متقاضیان را به مدت سه تا شش ماه به کارگران ماهر مهاجرت کند.

گام ۲ : شبکه حرفه ای

یک راه برای کمک به ایجاد کل فرآیند بسیار نرم و صحیح است که از طریق شبکه وجود دارد. شبکه را می توان از طریق کانال های حرفه ای و غیر رسمی انجام داد.آیا در حال حاضر شما در کانادا دارای بستگان یا دوستان خانوادگی هستید؟ با آنها تماس بگیرید و از آنها در مورد اشخاصی که استخدام می کنند اطلاع بگیرید.شما همچنین می توانید از طریق نمایشگاه های شغلی رسمی، انجمن های آنلاین و حتی رویدادهای کسب و کار دیگر که ممکن است در طول سال برگزار شود،برای یافتن پیشنهاد کار در کانادا تلاش کنید.

گام ۳ محل استخدام را پیدا کنید

تصویری از یک شخص در دفتر یک استخدام کنندهدر دنیای امروز، اکثر شرکت ها در سراسر جهان دیگر به دنبال کارکنان بالقوه خود نیستند، آنها از استخدام کنندگان برای این موضوع کمک می گیرند.این به این معنی است که شما باید در سایت هایی استخدام کنید که به حوزه شغلی شما مرتبط است. برخی از سایت های استخدام در برخی از مشاغل یا بخش های کاری متخصص هستند بنابراین مطمئن شوید که در مورد آن ها اعمال می کنید!

راه اندازی حساب های خود

از شما درخواست می شود تا اطلاعات زیادی در مورد تجربه کاری خود، شرح شغل و گاهی اوقات حتی باید نمونه هایی از کار خود را همراه با CV خودتان ارائه دهید.اطمینان حاصل کنید که قبل از آپلود، همه چیز به روز باشد، به طوری که در غیر این صورت، فوق العاده حرفه ای نخواهد بود.اگر مجموعه مهارت های مناسب را داشته باشید، استخدام کنندگان به شما پیشنهاد شغلی مناسب را می دهد که به سطح فعلی شما بستگی دارد، زیرا آنها علاقه زیادی به پیدا کردن کارمند مناسب برای کسب و کار درست دارند.

یک مشاوره کلیدی، همیشه وقتی که به استخدام کنندگان پاسخ می دهید، مودب و خوش برخورد باشید.آنها ممکن است شانس شما را برای گرفتن شغل در کانادا ایجاد کنند یا شکست بخورید. چرا آنها می توانند تاثیر بسیار زیادی روی درخواست شما داشته باشند؟ ساده است، استخدام کنندگان اولین کسانی هستند که شما را به کارفرمایان بالقوه جدید معرفی می کنند.اگر اولین برخورد شما بد باشد، نه تنها این مصاحبه را دریافت نخواهید کرد، بلکه ممکن است در فهرست استخدام خود به فهرست سیاه اضافه شوید.

گام ۴ : مطمئن شوید که یک شهرت آنلاین خوب دارید!

تصویری از یک گوشی هوشمند و شبکه های اجتماعیممکن است شگفت انگیز باشد که کارفرمایان بالقوه حسابهای رسانه اجتماعی شما را بررسی کنند.بنابراین بسیار سرگرم کننده است، همانطور که در شب گذشته در آن جشن حضور داشتید، آپلود ویدیوهایی از شما که روی میز می رقصدید ممکن است در مورد اخلاقیات کاری شما برای کارفرمایان یا استخدام کنندگان جالب نباشد.به همین ترتیب داشتن حضور غلط در رسانه های اجتماعی یک چیز بد است، حضور رسانه ای بسیار کوچک نیز می تواند یک مسئله باشد.کارفرمایان ممکن است کمی نگران باشند، زیرا آنها نمیتوانند شما را در هر کجا آنلاین پیدا کنند، حتی اگر این فقط به خاطر احساسات یا نگرانیهای عمومی شما باشد.

برخی از وب سایت های آنلاین رزومه مانند LinkedIn اکنون به شما امکان می دهند توصیه های آنلاین از همکاران خود را که واقعا می تواند به برنامه های شما کمک کند اضافه کنید.از آنجاییکه بسیاری از مردم در واقع به بررسی نظرات بیشتر اعتماد دارند، آنها اعتماد به نفس یک نفر را دارند که می تواند این کار را انجام دهد.این به عنوان یک متقاضی بالقوه اعتبار بیشتری را به شما می دهد و درخواست شما را از جمعیت به وجود می آورد.

حتی بدون پیشنهاد کار در کانادا به کانادا سفر کنید

آیا میدانستید که بدون داشتن پیشنهاد کار در کانادا می توانید مقیم کانادا شوید؟ – از طریق سیستم های مانند برنامه های نامزد استان های کانادا می توانید درخواست کنید که به شما کمک می کند به یک شهروند کانادا تبدیل شوید.پس از اینکه شما به عنوان یک مقیم دائم به کشور مهاجرت کردید، می توانید برای یک پیشنهاد شغلی اقدام کنید.از آنجایی که کشور در حال مبارزه با نیروی کار سالخورده است، کشور به طور مداوم در جستجوی کارکنان جدید است که دارای مهارت های مناسب و تجربه کاری هستند.

منظور از پیشنهاد شغلی معتبر چیست؟

اگر امیدوار هستید پیشنهاد شغلی بگیرید، در اینجا چند مورد از مواردی که باید از آن مطلع شوید را قرار داده ایم.یک پیشنهاد شغلی واقعی تنها در صورتی قابل قبول است که برای اشتغال رسمی برای یک موقعیت تمام وقت باشد. این به این معنی است که کار فصلی یا نیمه وقت، پیشنهاد شغلی نخواهد شد.یک پیشنهاد شغلی باید برای مدت یک سال یا بیشتر باشد که قانونی باشد. هر پیشنهاد شغلی به شما باید موارد زیر را داشته باشد:

  • موقعیت عنوان شغلی؛
  • وظایف و مسئولیت های شغلی؛
  • الزامات مورد نیاز برای انجام کار؛
  • مدت زمان اشتغال شما؛
  • مبلغی که شما از نظر حقوق، دستمزد و سایر روش های پرداختی پرداخت می کنید؛
  • نام شرکت، آدرس آن، اطلاعات تماس و شخصی که مسئول ارائه پیشنهاد شغلی است.

لطفا توجه داشته باشید که استان کبک دارای فرآیندهای مختلفی است که در فرایند درخواست پیشنهاد شغل دخیل هستند. همه پیشنهادات شغلی باید توسط استان کیبک تصویب شود تا یک پیشنهاد شغلی مناسب در نظر گرفته شود.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود.همچنین در صورتیکه نیاز به اخذ ویزای کانادا و ثبت نام ویزای کانادا را دارید،با ما در تماس باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.