اطلاعات و راهنمایی های ویزای دبی که باید بدانید

اطلاعات و راهنمایی های ویزای دبی

دولت امارات متحده عربی بیش از ۱۰۰ نوع ویزا را صادر می کند. شما در دبی چه برنامه ای دارید؟ چه مدت میخواهید بمانید؟ ملیت شما چیست؟ این ها بعضی از سوالاتی هستند که باید برای پیدا کردن نوع ویزا که نیاز دارید پاسخ دهید.به همین منظور پیشنهاد میدهیم در ادامه ی مقاله اطلاعات و راهنمایی های ویزای دبی همراه ویزاتک باشید.

تصویری از بنر اطلاعات و راهنمایی های ویزای دبیاین روش پیچیده و یا وقت گیر نیست. مقامات روند ویزا را سریع و آسان انجام داده اند. برای شروع، قبل از اخذ ویزا، شما نیازی به ویزا ندارید، اگر دارای ملیت های زیر هستید یا متعلق به یکی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج باشید :

استرالیا، اتریش،بلژیک، برونئی، بلغارستان،کانادا، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ کنگ، مجارستان، ایسلند ایرلند، ایتالیا، ژاپن،لتونی،لیختن اشتاین، لیتوانی،لوکزامبورگ،مالزی، مالت، موناکو، هلند، نیوزیلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، سان مارینو، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، کره جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، واتیکان، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا.

اگر شما متعلق به یکی از کشورهای ذکر شده یا یک کشور GCC نیستید، قبل از ورود به امارات متحده عربی، باید نسببت به اخذ ویزای دبی اقدام کنید.حامی مالی شما میتواند شرایط زیر را داشته باشد :

۱.هتل ها و شرکت های گردشگری می توانند از طرف شما درخواست کنند :

  • ویزای توریست ۳۰ روزه، که می تواند تا ۴۰ روز افزایش یابد.
  • ۱۴ روز خدمات ویزا
  • ۳۰ روزه، که می تواند ۳۰ روز طول بکشد.

۲.خطوط هوایی و شرکت های هواپیمایی می توانند به نمایندگی از اعضای خدمه خود برای صدور یک کارت اعتباری ۹۶ ساعته اقدام نمایند.

۳.سایر سازمان های امارات متحده عربی می توانند فقط برای بازدید یا ویزای سرویس درخواست دهند.

۴.افراد (خویشاوندان یا دوستان) که قبلا در امارات متحده عربی ساکن هستند نیز ممکن است با توجه به دستورالعمل های موجود میتوانند برای شما ویزا درخواست دهند.

اگر از طریق امارات عبور می کنید و نیازی به ماندن بیش از یک یا دو روزه نیستید،می توانید یک ویزای ترانزیت دریافت کنید، ۱۴ روز پس از صدور مجوز و ۹۶ ساعت در هنگام ورود خوب است.آمدن به امارات به عنوان یک کارمند کاملا متفاوت است. در این مورد، کارفرمای شما حامی شماست و باید برای ویزای شما درخواست کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.