ویزای بلند مدت دبی برای پزشکان و دانشجویان

شرایط اخذ ویزای بلند مدت دبی برای پزشکان و دانشجویان

همانطور که اجرای وظایف اقامت طولانی مدت امارات متحده عربی امسال آغاز می شود، پزشکان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی میتوانند از ویزای بلند مدت دبی برای پزشکان و دانشجویان استفاده کنند.برای پزشکان، ویزای ۱۰ ساله به معنای شغلی پایدارتر و راههای تحقیق جدید است. دکتر احمد سامی، جراح متخصص ارتوپد در بیمارستان Medcare، شارجه، گفت که اگر شرایط ویزا را برآورده کند درخواست ویزا خواهد کرد.وی گفت: “این یک محیط پایدار برای تحقیقات فراهم می کند.” در ادامه همراه ویزاتک باشید.

تصویری از ویزای بلند مدت دبی برای پزشکان و دانشجویاندکتر سامی گفت که به دلیل ویزا، او و پزشکانی مانند او قادر به انجام مطالعاتی هستند که نیاز به چند سال کار دارند.وی افزود: “من امیدوارم که این گزینه برای بسیاری دیگر در آینده در دسترس باشد.”دکتر Sejal Devendra Surti، متخصص جراحی لاپاروسکوپی در بیمارستان آسر، Mankhool گفت، این ایده ارائه امنیت احساسات است.او گفت: “حتی برای افرادی که فکر می کنند به آمریکا سفر می کنند، این خبر باعث افزایش اعتماد به نفس آنها شده است، زیرا از زمان دریافت ویزای بلند مدت به معنای امنیت شغلی است.”

دکتر سورتی افزود که بسیاری از کسانی که در حال حاضر در کشور هستند احتمالا واجد شرایط هستند زیرا آنها در حال حاضر برای بیش از ۱۰ سال کار می کنند. او گفت: “این افراد را با استعداد تر و محیطی مثبت ایجاد می کنند.”

افکار والدین و دانش آموزان

برخی از دانشجویان امارات متحده عربی در حال بررسی پرونده های درخواست ویزای دانشجویان هستند.عبدالله عاصر، مددکار ۲۴ ساله پزشکی، اخیرا از مقامات مهاجرت نپرسیده است که آیا وی واجد شرایط برای دریافت ویزای پنج ساله دانشجویان هست یا خیر؟”وقتی که من قبلا خواسته شدم، به من گفته شد که تصمیم در مورد ویزا هنوز به پایان نرسیده است. بعدا در رسانه های اجتماعی دیدم که دولت اکنون این ویزاهای ویژه را صادر می کند.”

اسراب گفت: “من ۹۸.۷ درصد مدارک تحصیلات تکمیلی داشتم و ۹۱ درصد از دانشکده پزشکی دانشگاه شارجه را دریافت کردم. من یک رتبه عالی با افتخار و تمایز داشتم. امیدوارم این به اندازه کافی برای واجد شرایط بودن باشد برای ویزا. “ملیت سوریه در دبی متولد شده است و تمام عمر خود را در امارات متحده عربی زندگی کرده است. وی افزود: “پدر و مادر من هر دو مهندس هستند، و پدر من نیز در اینجا کار می کند.”

برای Asrab، ویزای جدید هر سال استرس های مربوط به تجدید روادید اقامت خود را حذف خواهد کرد. او گفت: “این برای ما خوب است. این ویزای پنج ساله نیز به نفع خانواده ام است، زیرا من اکنون می توانم آنها را حمایت کنم.”والدین دانشجویان برتر در امارات متحده عربی از برنامه ویزا خوشامد می گویند و می گویند این مزیت را برای فرزندان خود برای کشف فرصت ها در کشور به ارمغان می آورد.

Indira Dharchaudhuri، صاحب کسب و کار از دبی، مادر فرزند  ۱۴ ساله Pritvik Sinha DC، جوانترین نویسنده جهان در دیرینه شناسی است.دانش آموز ۱۰ ساله دانشکده دبی، Pritvik نیز تنها محقق علمی جهان در منطقه است.مادرش گفت: “پریتویک یک ریاضیدان استثنایی است و تا به حال برخی از دوره های قوی از براون و هاروارد انجام داده است. بسیار عالی است که یک ویزای اقامت طولانی مدت برای دانش آموزان استثنایی به ارمغان بیاورد زیرا این بچه ها به پیشرفت این کشور کمک می کنند. “

پیاده سازی

اجرای ۱۰۰ درصد ۱۰ سال اقامت ویزای مهاجرین و سرمایه گذاران در سال جاری(۲۰۱۹) آغاز خواهد شد، گرچه تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است.ویزاهای بلند مدت جدید تا ۱۰ سال به کارفرمایان و متخصصانی که در زمینه پزشکی، علم و تحقیقات کار می کنند، اعطا می شود.دانشجویان برجسته نیز بخشی از تغییرات واجد شرایط دریافت ویزای بلند مدت هستند تا آنها را تشویق کنند تا پس از اتمام تحصیلات خود در امارات بمانند.
کسانی که متوسط ​​حداقل ۹۵ درصد در مدرسه هستند و میانگین نمره حداقل ۳.۷۵ در فارغ التحصیلی از دانشگاه های امارات متحده عربی و خارج از کشور، طبق اعلام قبلی، برای ویزای پنج ساله خود و خانواده هایشان واجد شرایط خواهند بود.این تصمیم همچنین شامل مقررات صدور ویزای ۱۰ ساله برای استعداد تخصصی و همچنین افراد خلاق در فرهنگ و هنر است. همه دسته ها نیاز به قرارداد کاری معتبر در زمینه اولویت برای امارات متحده عربی دارند.

الزامات و صلاحیت ها

دانشمندان :
 • باید توسط شورای علمی امارات تأیید شود.
 • دارنده مدال محمد بن راشد برای پیشرفت علمی.
افراد خلاق در فرهنگ و هنر:
 • تأیید شده توسط وزارت فرهنگ و توسعه دانش
مخترعان:
 • با تصویب وزارت اقتصاد، باید ثبت شود.
استعدادهای استثنایی:
 • کسانی که دارای استعدادهای استثنایی هستند که توسط ثبت اختراعات یا تحقیقات علمی منتشر شده در مجلات جهانی طبقه بندی شده اند.
مدیران :
 • صاحبان شرکت های برجسته وشناخته شده بین المللی
 • * دارای دستاوردهای علمی بالا، تجربه حرفه ای و موقعیت (به عنوان مثال، یک مهندس در یک تخصص نادر با درجه تحصیلی و کار در یک شرکت خصوصی در امارات متحده عربی).

پزشکان و متخصصان که نیاز به حداقل دو مورد از شرایط ذکر شده در زیر :

 • دارنده مدرک دکترا از یکی از ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان
 • دارنده یک جایزه یا گواهی قدردانی برای کار در صلاحیت متقاضی
 • کمک به یک تحقیق علمی عمده مربوط به کار متقاضی
 • مقالات منتشر شده یا کتاب های علمی در نشریات برجسته در زمینه کار متقاضی
 • عضویت در یک سازمان مربوط به کار متقاضی، که نیازمند کار عالی برای پذیرش عضویت است.
 • مدرک دکترا علاوه بر ۱۰ سال تجربه حرفه ای در زمینه کار متقاضی
 • تخصص در حوزه های اولویت به امارات متحده عربی (الزامات اضافی برای پزشک)

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شود.

در صورتیکه قصد اخذ ویزای دبی را دارید،باما در تماس باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.