۱۰ راهنمایی در مورد چین که بازدید شما را راحت تر می کند – ویزاتک

سفری راحت با ۱۰ روش ساده در کشور چین

چین یک کشور بزرگ با زبان ها و گویش های متفاوتی است که حتی بسیاری از چینی های بومی نیز با این موضوع مشکل دارند.اگر قصد سفر به کشور چین را دارید،پیشنهاد میدهیم این مطلب را تا انتها با ویزاتک باشید.زیرا ۱۰ روش در این مطلب بیان خواهد شد که قطعا در سفر به کشور چین برای شما مفید واقع خواهد شد.در ادامه با ما باشید.

تصویری از دیوار بزرگ چین۱. در هتل تخت اضافی را از دست ندهید

هتل های چینی زمانی که برای در نظر گرفتن تعداد تخت ها به تعداد افراد، به ویژه هنگامی که افراد اضافی کودکان هستند، خیلی سفت و سخت نیستند. برای خانواده ها، این می تواند پول زیادی را ذخیره کند. به جای اینکه نیاز به دو اتاق داشته باشد، خانواده چهار نفره می توانند در اتاق دوتخته، که هر دو تخت همان اندازه یک تخت دو نفره معمولی هستند، اقامت داشته باشند.

۲.از پول خرد و پول کاغذی استفاده کنید

یک راننده تاکسی در شانگهای دوست دارد برای تسویه هزینه کرایه تاکسی به او پول خرد پرداخت شود. او صدای سکه ها را دوست دارد. برعکس، در شمال و غرب چین، انتظار می رود پول کاغذی پرداخت شود.

۳.از نرم افزارهای ترجمه زبان استفاده کنید.

از نرم افزارها و برنامه های موبایلی مانند Google translate در موبایل خود استفاده کنید تا از لحاظ زبان برای شما مشکلی پیش نیاید.

۴.خرید سوغاتی را مدیریت کنید.

انواع و اقسام هدایا و سوغاتی را با قیمت مناسب میتوان از کشور چین تهیه کرد.پیشنهاد میدهیم وقت با اخذ ویزای چین به این کشور سفر میکنید،در صورتی که تمایل دارید،نسبت به خرید سوغاتی اقدام کنید.

۵.از راهنماهای مختلف سفر استفاده کنید.

مطالب مرتبط

به دلیل اینکه هر سال گردشگران زیادی از سراسر جهان به چین سفر میکنند،میتوان در سطح وب،اطلاعات و تجربیات زیادی در مورد سفرنامه چین یافت.این سفرنامه ها را مطالعه کنید و از آن در سفر خود استفاده کنید.

۶.برنج سفارش دهید.

در رستوران های چینی معمولا برنج ارزانترین غذای رستوران است.

۷.دستمال توالت همراه داشته باشید.

در دستشویی های عمومی چین،به ندرت میتوان دستمال توالت پیدا کرد.پس بهتر است که دستمال توالت همراه شما باشد.

۸.صبحانه در بیرون از شهرهای بزرگ چین

در خارج از شهرهای بزرگ و هتل های بین المللی، صبحانه هتل های چینی صرفا مطابق با بازار داخلی عرضه می شود.معمولا صبحانه این هتل ها زیاد جالب نیست.بهتر است که کمی خوراکی لازم برای بیرون از شهرهای بزرگ چین همراه خود داشته باشید.

۹.نگران نباشید،چین امن است.

چین به هیچ وجه به همان اندازه وحشتناک نیست که بسیاری از کتابهای راهنمای شما اعتقاد داشته باشند.ترافیک هرج و مرج را میتوان به چشم دید،اما چین یکی از امن ترین کشورهای جهان برای مسافران زن، مسافران انفرادی و خانواده ها است.

۱۰.هدیه برای روستائیان چینی

کسانی که در مناطق روستایی مسافرت می کنند، اغلب مایل به ارائه یک هدیه کوچک برای مردم محلی هستند.اما مطمئن نیستند که چه چیزی ممکن است برای آنها مناسب باشد. یک  دوربین Polaroid،Fujifilm Instax Mini 7 دوربین Polaroid در حدود ۴۰۰ یوان (۶۲ دلار) را میتوان از خرده فروشان تهیه کرد و به آنها هدیه داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.