برنامه های مهاجرت کانادا و استان هایی که بیشتر مهاجران را می پذیرند

کانادا به طور مداوم به دنبال راه های جدید برای افزایش نیروی کار خود با کارگران با استعداد است و این کار را از طریق برنامه های مهاجرت کانادا که برای جذب کارگران مناسب با مجموعه ای از مهارت های طراحی شده ایجاد شده است انجام می دهد.کانادا اهداف جدید مهاجرت خود را برای سال ۲۰۱۹ برای چندین متقاضی که برای هر برنامه ویزای کانادا می خواهند، منتشر کرده است.در ادامه همراه ویزاتک باشید.

در اینجا شما می توانید برخی از بزرگترین برنامه های مهاجرت کانادا را مشاهده کنید :

 

کدام استان ها مهاجران بیشتری را به کانادا منتقل می کنند؟

تصویری از استان انتاریو در برنامه های مهاجرت کانادااستان انتاریو

براساس گزارش آماری از سال ۲۰۱۷، یکی از محبوب ترین انتخاب ها با بالاترین سطح مهاجرت، استان انتاریو است. ۹۸۴۰۹ نفر این استان را به عنوان محل اقامت دائم خود در سال ۲۰۱۷ انتخاب کرده اند.در سال گذشته، استان بیش از ۴۰ درصد از مهاجران جدید را به خود اختصاص داده است که آن را به عنوان یکی از مقصد های مورد نظر مهاجرین تبدیل کرده است.

دلیل اینکه چرا انتاریو دارای بالاترین سطح مهاجرت است به این دلیل است که این استان به طور مداوم برنامه های مهاجرتی کانادا را ایجاد می کند،مانند جریان Ontario Express Entry Human Capital Priorities Stream که اجازه می دهد متقاضیان در عرض دو تا سه ماه درخواست داده و مهاجرت کنند.این استان همچنین بعضی از سرویس های عالی پس از فرود را ارائه می دهد تا پس از موفقیت آمیز بودن در خانه احساس راحتی کنید.یکی از برنامه های استفاده شده در استان، برنامه آموزش پل انتاریو است که پشتیبانی و آموزش را برای کمک به مجوز تجارت یا حتی کار کامل فراهم می کند.

این استان همچنین دارای برنامه های مختلف مهاجرت کانادا است مانند:

 • ورودی اکسپرس انتاریو برای کسانی که مهارت زبان فرانسوی را دارند.
 • فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد
 • فارغ التحصیلان PhD
 • پیشنهاد شغل کارفرمایان برای خارجیان
 • دانشجویان خارجی
 • مهارت های مورد نیاز و درخواستی
 • کارآفرینان
 • شرکت های بزرگ

یکی از چیزهایی که در همه این جریانها مشترک است این است که همه آنها برای مشاغل خاص طراحی شده اند که انتاریو به کارگران ماهر نیاز دارد.همچنین تقریبا تمام این جریان ها سرعت پردازش سریع و کارآمد را دو تا سه ماهه می دانند که یکی دیگر از دلایلی است که این استان به بسیاری افراد کمک کرده تا به کانادا مهاجرت کنند.

استان کبک

تصویری از رودخانه اتاوا و پارلمان کشور کانادااین ممکن است تعجب برانگیز باشد که استان کبک بعد از انتاریو،بالاترین سطح مهاجرت را به خود اختصاص داده است.در سال ۲۰۱۷ از ۵۳،۱۹۹ ساکن دائمی استقبال کرد.چگونه این را مدیریت میکند؟ – خیلی ساده از طریق برنامه های اقتصادی مانند (Quebec Skilled Worker Program (QSWP.طبق خبر CIC، کبک اعلام کرد که مایل است تا سال ۲۰۱۹ تا ۴۰،۰۰۰ ساکن دائمی جدید را بپذیرد که ۵۹ درصد آن از طریق QSWP انجام می شود.

کبک همچنین اهداف خود را در تعدادی از برنامه های مهاجرت تجاری مانند برنامه سرمایه گذاری مهاجرت کبک،برنامه کارآفرین کبک و برنامه کاری کارفرمای خود در کبک، برای جذب ۳۲۰۰ متقاضی اضافی که می توانند شرکت های موفقیت آمیز را در استان ایجاد کنند شروع کرده است.وزیر مهاجرت، سایمون جولین برئت، طرح جدید مهاجرت سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد،اطمینان حاصل خواهیم کرد کسانی که پذیرفته شده اند بتوانند به زبان فرانسوی صحبت کنند، در حالی که اطمینان حاصل شود کارفرمایان همچنان به کارگران خارجی ماهر دسترسی دارند.

استان آلبرتا

تصویری از شهرهای استان آلبرتااستان آلبرتا سومین در فهرست ماست و دارای یکی از بالاترین سطح مهاجرت با ۴۴۹۱ نفر از ساکنین دائمی است.بیش از نیمی از ساکنان جدید این استان از طریق برنامه های اقتصادی مهاجرت کرده اند.مانند :

 • جریان فرصت آلبرتا؛
 • ورود اکسپرس آلبرتا
 • جریان اشتغال کشاورزان آلبرتا

اگر می خواهید در مورد برنامه های مهاجرت کانادا بیشتر بدانید، می توانید در سایت Alberta PNP اطلاعات بیشتری کسب کنید.

استان British Columbia

تصویری از استان بریتیش کلمبیااین استان در سال ۲۰۱۷ به ۳۵،۳۸۸ نفر سکونت دائمی اختصاص داده است و در لیست ما در جایگاه چهارم قرار گرفته است. بریتیش کلمبیا انتخاب بزرگی از برنامه های مهاجرت کانادا ارائه می دهد که به طور خاص برای مشاغل مورد نیاز طراحی شده اند.این برنامه ها از متخصصین بسیار حرفه ای مانند مهاجرت مهارت (SI) – رده حرفه ای بهداشت و درمان به مهاجرت مهارت (SI) – سطح ورود و نیمه ماهر صورت گرفته است.

از آنجا که استان می خواهد به حفظ نیروی کار جوان با استعداد کمک کند،همچنین مجموعه ای از برنامه های مهاجرت را برای فارغ التحصیلان بین المللی که در این استان تحصیل کرده اند، ایجاد کرده است.از طریق این برنامه ها، فارغ التحصیلان استان فرصت شغلی برای تبدیل شدن به ساکنان دائمی کشور را فراهم می آورند تا زمانی که تمامی شرایط مورد نیاز برنامه ها را برآورده سازند.

اهداف مهاجرت کانادا برای PNP برای سال ۲۰۱۹ چیست؟

Canada’s Immigration Goals for PNPs for 2019کدامیک از برنامه های مهاجرت کانادا می تواند برای شما واجد شرایط باشد؟

بیش از ۷۰ جریان و دسته مهاجرتی متفاوت برای درخواست تقاضا وجود دارد.اگر نمی دانید که کدام یک از راه حل های مناسب برای نیازهای مهاجرت شماست، می توانیم به شما کمک کنیم.بهتر است که در بخش نظرات دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریک تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.