نکاتی در مورد ویزای آذربایجان که باید بدانید. – ویزاتک

نکاتی در مورد ویزای آذربایجان

با توجه به ویزای الکترونیکی و قیمت های پایین ویزا، ورود به آذربایجان آسان تر و ارزان تر از هر زمان دیگری برای بسیاری از کشورها است.شما میتوانید تنها در عرض یک روز ویزای آذربایجان بگیرید و برای ۳۰ روز در این کشور اقامت داشته باشید. هزینه این ویزا حدود ۳۰ دلار است. لازم بذکر است که لازم نیست ترجیجا از همان اولین روز  اعتبار ویزا وارد این کشور شده و یا حتما در آخرین روز اعتبار ویزا از این کشور خارج شوید.همه بازدیدکنندگان از کشور آذربایجان نیاز به ویزا دارند به جز شهروندان بلاروس، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، مولداوی، روسیه، تاجیکستان، اوکراین و ازبکستان، که می توانند تا ۹۰ روز بدون ویزا بمانند. علاوه بر این، صاحبان گذرنامه های دیپلماتیک یا خدمات ۵۴ کشور نیازی به ویزا برای بازدید از آذربایجان ندارند.ما در این مطلب قصد داریم تا نکاتی در مورد ویزای آذربایجان را بیان کنیم.در ادامه با ویزاتک باشید.

تصویری از گردشگران در شهر باکو- نکاتی در مورد ویزای آذربایجاناخذ ویزا در سفارت یا ویزای الکترونیکی

از سال ۲۰۱۷ به بعد شهروندان اکثر کشورها میتوانند نسبت به اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان اقدام کنند.پیش از این اتفاق مسافران برای سفر به کشور آذربایجان مجبور بودند برای اخذ ویزا به کارگزار باکو مراجعه کرده و ویزای لیبل دار آذربایجان بگیرند.به استثنا کسانی که به دلیل مشکل خاص مجبورند به سفارت مراجعه کنند.از سال ۲۰۱۷، آذربایجان یک سیستم ویزای الکترونیکی را اداره می کند. ویزای الکترونیکی آذربایجان یکبار ورود است و برای درخواست این ویزا باید حداقل سه روز قبل از سفر نسبت به اخذ ویزای آذربایجان اقدام کنید. در یک دروه زمانی ۹۰ روزه میتوان به مدت ۳۰ روز در این کشور زیبا اقامت داشت.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان

  • فرم ویزا
  • عکس پاسپورت : پاسپورت باید حداقل ۶ ماه پس از تاریخ انقضای ویزا اعتبار داشته باشد.

ویزای فرودگاهی آذربایجان

کشورهای بحرین،ایران،چین،ژاپن،کویت،مالزی،عمان،قطر،عربستان سعودی و …. میتوانند به هنگام ورود به فرودگاه بین المللی آذربایجان،ویزای فرودگاهی آذربایجان دریافت کنند..شهروندان ایران می توانند یک ویزای ۱۵ روزه، شهروندان ترکیه می توانند یک ویزای ۳۰ روزه و شهروندان ایالات متحده می توانند یک ویزای ۳۰ روزه را پسرا دریافت کنند.

منطقه قره باغ

در نظر داشته باشید.کسانی که به منطقه کوهستانی قره باغ و بدون مجوز کشور آذربایجان،سفر کرده باشند،به آنها ویزای آذربایجان داده نمیشود.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شود و در تور باکو،سفری به یاد ماندنی را داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.