۶ ترفند برای افزایش امتیاز در مهاجرت به کانادا

۶ ترفند برای افزایش امتیاز در مهاجرت به کانادا چیست؟

آیا پروفایل خود را در اکسپرس اینتری ساختید اما از نمره ای که در سیستم جامع طبقه بندی دریافت کردید ناراضی هستید؟ شاید هم هنوز روند مهاجرت به کانادا را آغاز نکرده اید چون از قبولی خود و امتیازنامه مطمئن نیستید؟ نگران نباشید ما در این مقاله به ۶ ترفندی میپردازیم که هر کجای دنیا که باشید باعث افزایش امتیاز مهاجرت شما میشوند.در نظر داشته باشید که هرچه امتیاز CRS شما بهتر باشد شانس شما بالاتراست چون مهاجرت به کانادا یک سیستم مبتنی بر ارزش است. این قوانین برای همه افرادی که درخواست مهاجرت به کانادا را دارند, صادق است. فرقی نمیکند که شما در کدام نقطه از جهان ساکنید.در ادامه همراه ویزاتک باشید.

۱) دوباره در آزمون آیلتس شرکت کنید

برای یاد آوری لازم به ذکر است که نمره ایلتس شما, نشان دهنده توانایی صحبت کردن, خواندن, نوشتن و گوش کردن به زبان انگلیسی شما را نشان میدهد. پس از ساختن پروفایل خود در اکسپرس اینتری میتوانید هر چند بار که مایلید در آزمون آیلتس شرکت کنید تا نمره خود را بهبود ببخشید. اگر نمره خوبی را در آزمون ایلتس بگیرید میتوانید حداکثر ۱۶۰ امتیاز بگیرید!

تصویری از نوشتن یک تستپس پیشنهاد ما برای زمانی که منتظر ورود به استخر اکسپرس اینتری هستید این است که بر روی مهارتهای زبان انگلیسی خود تمرکز کنید. این آزمون میتواند عامل تعیین کننده سرنوشت مهاجرت شما باشد. همچنین کانادا کشوری دو زبانه است, پس شما میتوانید با یادگیری زبان فرانسه و شرکت در آزمون TEF میزان تسلط خود را به زبان فرانسوی نشان دهید و امتیاز بیشتری کسب کنید.

۲) یک استان را برای خود مشخص کنید.

تا الان ممکن است متوجه شده باشید که انتخاب کردن یک ایالات یا استان برای شما ۶۰۰ امتیاز به همراه خواهد داشت. اگر بتوانید یک استان را مشخص کنید به احتمال انتخاب شدنتان در دور بعدی انتخابی اکسپرس اینتری تقریبا قطعی خواهد بود. به علت این که امتیازی که احتمال قبول شدن ندارد حدود ۴۵۰ میباشد.متاسفانه این راحتترین کار ممکن در این لیست نیست, باید نیازهای در حال تغییر هر ۱۳ استان کانادا را بدانید و همیشه بروز باشید. و همچنین نیازمندیهای ۵۰ زیرمجموع انتخاب استانی را نیز بررسی نمایید. خوشبختانه ما اینجاییم تا در این راه به شما کمک کنیم.

۳) یک پیشنهاد کاری دریافت کنید

یک پیشنهاد کاری از سمت یک کارفرمای کانادایی میتواند تغییر بزرگی در روند مهاجرت شما ایجاد کند. اگر یک پیشنهاد کاری داشته باشد البته بسته به نوع شغل پیشنهادی میتوانید تا ۲۰۰ امتیاز دریافت کنید. در برخی ایالات ها داشتن یک پیشنهاد کاری امری ضروری است پس به هرحال میتواند کمک بزرگی به شما بکند.

تصویری از یک مرد در روز مصاحبهپیشنهاد ما این است که هرچه زودتر به دنبال یک شغل بگردید. اگر نمیدانید تحقیقاتتان را از کجا باید شروع کنید, نگران نباشید. کانادا چندین بانک اطلاعات شغلی و استخدام دارد, مانند بانک شغلی کانادا. میتوانید به راحتی در یکی از این بانک های اطلاعاتی عضو شوید تا بتوانید با صدها کارفرمایی که به دنبال نیروی حرفی مثل شما میگردند در ارتباط باشد.از سرویس های دیگری مانند لینکدین, ایندیید و مانستر نیز میتوانید برای این هدف کمک بگیرید.

۴) ادامه تحصیل

کانادا به تحصیلات اهمیت زیادی میدهد و به کسانی که تحصیلات خود را ادامه داده اند پاداش میدهد. اگر شما مدرکی دارد و یا یک دوره آموزشی ۳ ساله را گذرانده اید میتوانید تا ۱۲۰ امتیاز از این بابت دریافت کنید و اگر یک دوره ۱ ساله دیگر را نیز گذرانده باشد ۸ امتیاز اضافی خواهید گرفت.یک نکته مهم دیگر این است که تحصیلات خود را با ویزا دانشجویی در کانادا ادامه دهید. این موضوع نه تنها باعث افزایش امتیاز شما برای مهاجرت میشود بلکه باعث میشود شما تجارب کاری ارزشمندی در کانادا به دست آورید که باعث راحت تر شدن یافتن پیشنهاد کاری خواهد شد.

۵) در مورد امتیازات همسرتان اطلاعات کسب کنید

اگر میخواهید به همراه همسرتان و یا شریک زندگیتان به کانادا مهاجرت کنید میتوانید امتیاز اضافی نیز دریافت کنید, اما به همین سادگی هم نیست.همراه کردن آنان با خودتان اگر به صورت شخصی امتیاز بالایی نداشته باشند میتواند اثر منفی بر امتیاز شما نیز بگذرد.به زبان دیگر, اگر همسر شما تجربیات کاری زیادی دارد,نمره آیلتس بالایی دارد و از توانایی های زیادی برخوردار است میتواند در بهبود امتیاز شما کمک زیادی کند. این به این علت است که کانادا یک سری از امتیازات را زمانی که شما همسرتان را به عنوان شخص دوم معرفی می کنید در نظر گرفته است. اگر همسرتان امتیاز شخصی بالایی نداشته باشد کماکان این امتیازات برای او وجود دارد و میتواند امتیاز کلی شما را پایین بیاورد.

۶) دریافت امتیاز مهاجرت از خواهر یا برادرتان

این احتمالا ساده ترین ترفند این لیست خواهد بود, اما عده زیادی از افراد از آن بی خبرند. اگر خواهر یا برادر شما شهروند کانادا هستند و یا در این کشور به عنوان مقیم زندگی میکنند, شما میتوانید ۱۵ امتیاز دیگر نیز کسب کنید.این خواهر و برادر حتی نباید خواهر برادر تنی شما باشند و با شما ارتباط خونی داشته باشند. آنها میتوانند فرزند خوانده باشند و یا حتی برادر و خواهر همسرتان باشند. پس فراموش نکنید که نام آنها را در فرم خود بنویسید.

تصویری از یک خانواده در میز شامدنبال کردن این ۶ نکته و ترفند مسلما امتیاز مهاجرت شما را به کانادا افزایش خواهد داد. اگرچه بهترین راه برای افزایش امتیاز کمک گرفتن از یک تیم حرفه ای است. ما همیشه برای خدمات رسانی و راهنمایی شما در امور مهاجرت حاضریم. بهتر است ترسها و نگرانیها را کنار بگذارد و با ما تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.