۶ مورد از بهترین فعالیت های سال ۲۰۱۹ در توکیو

توکیو و فعالیت های مختلف در آن

در حالیکه شما در توکیو هستید تجربه منحصر به فرد و ویژه ای دارید!فعالیت های سرگرم کننده مختلف برای گردشگران در توکیو وجود دارد.مانند تجربه فرهنگ سنتی،سرگرمی، آشپزی، رویدادهای فصلی و غیره.این فعالیت ها امتحان فرصتی عالی برای بازدید کنندگان خارجی برای احساس واقعی بودن فرهنگ ژاپن است.در توکیو، بیش از ۱۰۰۰ فعالیت توسط چندین آژانس مسافرتی ژاپنی مانند Voyagin معرفی شده است که گردشگران میتوانند از آن استفاده کنند.اما قبل از آن باید نسبت به اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید.در ادامه همراه ویزاتک باشید.

تصویری از دو دختر در 6 مورد از بهترین فعالیت های سال 2019 در توکیو۱.تور گشت و گذار Toyosu Tuna

بازار ماهی Tsukiji در اکتبر ۲۰۱۸ به Toyosu نقل مکان کرده است !!حراج معروف تن ماهی در صبح زود در بازار Toyosu برگزار می شود.تجربه غذایی فوق العاده ای با تور ویژه صبحانه با یک راهنمای انگلیسی زبان میتواند هیجان انگیز باشد.

تور گشت و گذار Toyosu Tuna۲.آموزش کشتی ژاپنی یا SUMO

آموزش صبحگاهی Sumo را در یکی از صومعه های سومو در قلب توکیو تماشا کنید!شما قادر به تماشای کشتی گیران سومو در فاصله ای بسیار نزدیک خواهید بود و در پایان جلسه با آنها عکس بگیرید! یکی از تجربیات سنتی اما منحصر به فردی که می توانید در توکیو داشته باشید!

آموزش کشتی ژاپنی یا SUMO۳.رستوران ربات

مطالب مرتبط

رستوران ربات در Shinjuku یکی از محبوب ترین نقاط در توکیو در سال های گذشته بوده است!پیشنهاد میدهیم از قبل در این رستوران صندلی خود را رزرو کرده و تجربه ای متفاوت را کسب کنید.

رستوران ربات در ژاپن۴.کارتینگ سواری

ماشین کارتینگ و مسابقه را از طریق شهر با لباس شخصیت های مورد علاقه خود اجاره کرده و از آن لذت ببرید.

 

کارتینگ سواری در ژاپن۵.درس نینجا

نینجا یکی از جالب ترین تاریخ ها و فرهنگ ها در ژاپن است. آیا می دانید هنوز نینجای واقعی در ژاپن وجود دارد؟ علاوه بر این، شما واقعا می توانید درس گسترده ای از تکنیک های نینجا توسط آنها دریافت کنید!

آموزش نینجا در ژاپن۶.تور Akihabara با خدمتکار شخصی

فرهنگ ژاپنی در حال حاضر تبدیل به یک جاذبه توریستی بزرگ شده است.کافه خدمتکار یکی از چیزهای منحصر به فرد و عجیب و غریب است که شما فقط می توانید در توکیو تجربه کنید! در این تور، شما توسط خدمتکار خود به Otaku بهشت، Akihabara هدایت می شوید 🙂 ۱۰۰۰٪ تجربه Otaku در توکیو را پیشنهاد میدهیم.

تور Akihabara در ژاپنامیدواریم که این ۶ مورد از بهترین فعالیت های سال ۲۰۱۹ در توکیو برای شما مفید واقع شود.در صورتیکه در مورد شرایط اخذ ویزای ژاپن سوالی دارید،میتوانید با ما در تماس باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.